Çalışmalarımız

Access Consciousness

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Access Consciousness; Gary Douglas tarafından kurulmuş ve tüm dünyaya yayılan bir “Bilince Erişim” akımıdır.

Doğduğumuz andan itibaren zihnimiz, bulunduğumuz alandaki verileri işlemeye başlar ve öğrendiklerimiz kadarı ile kendi hayatımızın çerçevesini oluşturur, bir de bu çerçevenin içine düzen kurarız…

Ancak zaman zaman bilincimiz isyan eder ve “yaşam sadece bu kadar olmamalı! ” , “başka bir yolu olmalı! ” gibi başkaldırışlarla kendini bize ifade eder 🙂 Kimi zaman bu sesi duymazdan geliriz, kimi zaman da peşine düşeriz.

İşte Access Consciousness sisteminin tohumları da böyle bir farkındalığın ardından sorulan bazı sorularla atıldı; “Hayatımı ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için, ne olabilirim, ne yapabilirim, neye sahip olabilirim, ne yaratabilirim veya oluşturabilirim? Hayatı yaşamaya değer kılacak neyi algılayabilirim, bilebilirim ve olabilirim? “

Ve üstüne bir sihirli soru daha…

“Yaşamımın neye benzemesini isterdim?”

Bu farkındalık nasıl ortaya çıkarsa çıksın, ona açık olup ve alıp kabul etmeye istekli olan Gary, şimdi tüm dünyada farklı bir dünyaya yolculuk için en eğlenceli, hızlı, pratik, kolay prosesler ve araçları sunan sistemi yarattı.

Bu sistemin amacı; realiteyi yok etmek değildir, realiteyle çarpışmak değildir, realitenin yanlışlıklarını görmek değildir.
Access’in amacı farklı bir realite yaratmaktır. Access’in amacı dünyayı daha harika (büyük) bir seçenekler kümesi (seti) ve daha harika (büyük) bir olasılıklar kümesi (seti) olarak yaratmaktır, böylece bütün insanlık gelişebilir.

Access Bars bu yolculuğun ilk adımıdır.

Kafadaki 32 noktaya dokunularak yapılan bu seansla beraber, bize kitlenmiş olan hayatımızı katılaştıran ve limitleyen tüm düşüncelerin enerjilerin kilidini açarak serbest bırakmaya başlar. Ve bambaşka farklı bir dünyaya yolculuk başlar…

Bu 32 noktanın bazıları ; Para, ilişkiler, sağlık, cinsellik, neşe, huzur, yaratıcılık, şifa , iletişim, nezaket, şükrandır.
Gary’nin dediği gibi, tek bir seans en kötü ihtimalle , iyi bir masaj almışsınız gibi hissettirir. En iyi ihtimalle , hayatınızın tümünü değiştirir…..

Access Bars ‘ı sadece seans olarak albileceğiniz gibi, 1 günlük eğitimine de katılabilirsiniz.

1 günlük eğitim içinde 2 kere seans alır, 2 kere seans uygularsınız ve toplam 4 seans almış olursunuz. Ve eğitimde Accessin en temel bazı sözel araçları da beraberinde öğretilir.

Bir günlük eğitimden çıktığınızda, hem barlarınız çalıştığı için babaşka size yolculuk başlamış olur, hem hayatınızı her yönden daha ihtişamlı hale getirecek sözel araçları öğrenip günlük hayatınızı taçlandırabilirsiniz, hem de uluslar arası geçerli bir sertifikaya sahip olup Bars seansını istediğiniz kişiye uygulayabilir ve bundan para bile kazanabilirsiniz…